Parafia Sokoły 2017

UWAGA!

DOSTĘPNY JEST JUŻ REPORTAŻ Z UROCZYSTOŚCI PRZYJĘCIA SAKRAMENTU PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W DN. 11 CZERWCA  2017r. W  SOKOŁACH

 

Wszyscy Państwo otrzymacie pakiet podstawowy zdjęć w formacie 15x21cm, w tekturowym albumiku, w skład którego wchodzą zdjęcia z momentu przyjęcia Komunii Św., zdjęcie portretowe, zdjęcie z udziału w liturgii , zdjęcie grupowe. Odbiór albumików w dn. 21.06.2017r.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych odbitek, które będzie można wybrać na niniejszej stronie . Zamówienie możecie Państwo złożyć za pośrednictwem: mailowym, formularza kontaktowego (znajdującego się na stronie w zakładce „Kontakt”), bądź też telefonicznie (może być także wiadomość sms).  Zamówienie KONIECZNIE musi zawierać: imię i nazwisko dziecka, nr zdjęcia ( znajduje się bezpośrednio pod wyświetlanym zdjęciem) oraz liczbę jego odbitek, ewentualnie nr telefonu kontaktowego.  Koszt jednego dodatkowego zdjęcia wynosi 5zł. Uwaga: zdjęcia na stronie posiadają znak wodny oraz poddane są kompresji, w celu zapobieżenia nieuprawnionemu rozpowszechnianiu. Proszę , o przesłanie ewentualnych zamówień najpóźniej do dn. 4 lipca 2017r. Odbiór dodatkowych zdjęć będzie możliwy w dn.  9 lipca 2017r. oraz 16 lipca 2017r. w kancelarii parafialnej (ks. Arkadiusz Ryłka).

UWAGA! Z POWODU DUŻEJ ILOŚCI ZDJĘĆ, REPORTAŻ ZOSTAŁ PODZIELONY NA 5 CZĘŚCI. DOSTĘPNE SĄ ONE W ROZWIJANYM  MENU, ZNAJDUJĄCYM SIĘ NA GÓRZE STRONY. PROSZĘ, O ODCZEKANIE KILKUNASTU SEKUND W CELU POPRAWNEGO ZAŁADOWANIA STRONY.

 

Telefon kontaktowy:   737 417 920
zamówienia mailowe: zamowienia@naszakomunia.pl